V sobotu 18. AIR ZOOM PEGASUS 33 dubna se v KD Čejetice uskutečnil Pepíkovský candrbál, který nabídl nebývale štědrou tombolu, netradiční předtančení i skvělou hudbu v podání kapely FATIMA. Adidas Crazy light Zúčastnilo se ho okolo 150 lidí.

Akci pořádal spolek dobrovolných hasičů Sudoměř a mládežnický spolek Mladí lidovci. bottes ugg pas cher „Nejdříve jsme chtěli obnovit tradici Lidových plesů, pak jsme se ale dohodli na spolupráci se sudoměřskými hasiči a nadchla nás jejich myšlenka Pepíkovských candrbálů, která se na ves i k době mimo hlavní plesovou sezónu hodí mnohem víc. Naším cílem totiž bylo hlavně to, aby se lidé bavili,“ říká hlavní organizátorka candrbálu, mladá lidovkyně Jitka Fialová (29) z Čejetic.

Každá žena, která se taneční zábavy zúčastnila, dostala při vstupu do sálu růži. nike air jordan soldes Tu si mohla dát do vázy připravené na každém stole a spolupodílet se tak na výzdobě sálu, posléze si květinu odnést domů. Boston College Eagles Po krátkém úvodním slově a hudebním vystoupení, přišlo na řadu předtančení renesančních tanců v dobových kostýmech v podání třeboňského souboru historických tanců Campanello. Baskets Under Armour Pas Cher Hosté si pochvalovali hlavně možnost tance si sami vyzkoušet. Canotte Phoenix Suns „Moc se mi líbilo, že jsme nezůstali jen u dívání se a také nás vyzvali k seznamovacímu tanci. Byl to opravdu nečekaný zážitek,“ svěřil se Jan Jeništa z Doubravice.

Nejočekávanější částí večera byla tombola, v níž bylo 160 okamžitých výher s průměrnou hodnotou 150 Kč. ugg australia bottes Např. timberland pas cher knihy, kosmetické balíčky, dobré pitivo atd. Vyhrával téměř každý druhý los. Ty nevýherní byly slosovány o 15 hlavních cen od kurzů osobního růstu přes samochladící soudek piva, dort, živé sele a další až po zájezd pro 2 na 4 dny do Štrasburku s možností prohlídky Evropského parlamentu. „Největší radost mi udělala slečna, která si až téměř v slzách z radosti přišla vyzvednout krásnou 8dílnou sadu povlečení, protože přesně tu si nejvíc přála vyhrát,“ přiznala Fialová.

Sudoměřský mluvčí hasičů Josef Všetečka si vzájemnou spolupráci velmi pochvaloval a s lidovci se domluvil i na dalším ročníku candrbálu, protože na akci byly samé pozitivní ohlasy. „Lidem se to líbilo, ceny byly opravdu pěkné, Fatima hrála výborně. ADIDAS Yeezy Boost 350 V2 Prostě se to povedlo,“ chválil akci Martin Kuboušek z Čejetic. „Jsme moc rádi, že lidé v hojném počtu přišli a byli spokojeni. asics gel nimbus To je pro nás největší odměna,“ řekl celorepublikový předseda Mladých lidovců Vladimír Hanáček (28) ze Strakonic a vyjádřil velký dík sponzorům, kteří mají na úspěchu nemalý podíl.

Mladí lidovci jsou celorepublikovým spolkem lidí různých zájmů a profesí od 15 do 35 let. Nike Air Zoom Pegasus 31 femme Spojuje je zájem o politiku a kuráž měnit ji k lepšímu. Nechtějí totiž jen kritizovat, chtějí spoluvytvářet naši společnost a vnášet do politiky férovost a čestnost. Směřují k demokracii založené na křesťanských hodnotách.


Jitka Fialová 777022156 juth.beutelrock@seznam.cz mladilidovci.cz/jihocesky-kraj/

Mgr. Jitka Fialová je místopředsedkyní Mladých lidovců jihočeského kraje a do jejích kompetencí spadá pořádání krajských akcí ML, školení a propagace. air max homme Momentální největší akcí je pomoc Barboře Halodové, mamince 5letých dvojčat, trpící akutní formou leukémie, pro niž organizujeme nábory do registru dárců kostní dřeně.