V sobotu 6. června se mladí lidé ze všech koutů České republiky sjeli do Olomouce. V rámci projektu Erasmus plus „Sportem k dialogu“ si zde 30 účastníků zasportovalo s politiky a prodiskutovalo s nimi aktuální i nadčasová témata práce ve službách veřejnosti.

Pozvání Mladých lidovců na setkání Sportem k dialogu II na první den přijal ministr zemědělství Marian Jurečka, který si s mladými na olomouckém ledním stadionu zahrál floorbal. chaussure de tennis asics new balance femme Přímo za mantinely s nimi poté diskutoval mimo jiné o elektronické evidenci tržeb, biopalivech, rozpočtové politice, sociálním systému, ale také o své zkušenosti z rané politické práce. Odell Beckham Jr NCAA Jersey Marian Jurečka je stále členem spolku Mladých lidovců, pro účastníky proto byl zejména inspirativní jeho příběh vzestupu od neznámého regionálního soukromého zemědělce k ministrovi zemědělství.

Podvečer se účastníci setkali s prof. Nike Roshe Run Style Homme Leopoldem Pospíšilem, zakladatelem oboru antropologie práva a v jeho 92 letech stále aktivním profesorem Yaleovy univerzity. Hovořil o principech vědecké práce, která tkví v hledání a ověřování faktů, kterými lze empiricky vyvrátit i politické bludy – např. chaussures running nike Marxovu teorii základny a nadstavby. NIKE AIR MAX LD-ZERO

Hovořil o posunu ve vnímání Čechů v zahraničí před a po komunistickém režimu, které se rapidně zhoršilo. Asics 2017 Nike Air Max Thea Femme Bleu Části účastníků, kteří s ním setrvali v debatě do pozdních večerních hodin, také jako poradce řady prezidentů USA prozradil některé zajímavosti ze zákulisí americké zahraniční politiky 20. století.

Ve večerních hodinách absolvovali účastníci prohlídku olomoucké radnice a debatovali o komunální politice s náměstkem primátora Statutárního města Olomouc Ladislavem Šnevajsem. air max plus tn air Ten jim poskytl vhled do řešení sociálních záležitostí města a možností využití evropských projektů.

V neděli 7. asics nimbus Nike Air Max 2017 Dames blauw června následovalo ranní školení „Sebeprezentační dovednosti v politice“, vedené Ditou Palaščákovou z Katedry křesťanské sociální práce Palackého Univerzity. air max 90 pas cher Účastníci se naučili správně komunikovat své názory a myšlenky podle svého a adresátova komunikačního typu, a také si vyzkoušeli sebeprezentaci před svými kolegy prakticky.

Posledním bodem programu bylo kroketové klání a diskuse se senátorkou Alenou Šromovou. V diskusi se senátorka Šromová velice otevřeně vyjadřovala k obtížím, které s sebou nese práce v senátu, kterou je v jejím případě třeba sladit s aktivní lékařskou praxí. air jordan 11 Po bližším seznámení se s fungováním senátu se účastníci zajímali o témata jako je protikuřácký zákon, legalizace marihuany a s nimi související zdravotnické a sociání problémy.

Projekt Sportem k dialogu vyvrcholí 26.-30.