Otázky a odpovědi

Co je to Summer Camp?

Summer Camp je tradiční akce Mladých lidovců. Během 4 dnů se na jednom místě v republice sejde přibližně stovka mladých lidí, kteří chtějí měnit svět k lepšímu, přičemž je všechny spojují hodnoty, na které se v dnešní době zapomíná. Na Summer Campu je mnoho přednášek, besed, workshopů a diskuzí. Nechybí ani společenské vyžití, kde má každý poznat nové a zajímavé lidi, kteří již často zastávají veřejné funkce.

Bude tam někdo zajímavý?

Ano. Mezi hosty v minulých letech patřily významné osobnosti veřejného života. Například Pavel Bělobrádek,  Petr Gazdík, Jiří Pospíšil, Marek Wollner, Daniel Herman, Jan Bartošek a mnozí další. Krom toho mezi účastníky je mnoho lidí, kteří se angažují v komunální politice.

Kde a kdy to bude? Můžu přijet jenom na část?

Letos se Summer Camp Mladých lidovců bude konat od středy 27. června do neděle 1. července 2018. Místem konání se stane hotel Medlov poblíž Nového města na Moravě. Dějiště Summer Campu je vybráno tak, aby bylo dostupné z různých koutů republiky. Pokud se nemůžeš zúčastnit celého Summer Campu, tak přijeď alespoň na část. Bude to stát za to! Jen je potřeba to uvést v přihlášce, abychom celou akci mohli logisticky naplánovat.

Summer Camp začíná za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny