Landesversammlung JU Bayern 2014

Ve dnech 12. acheter chaussures nike a 13. 7. 2014 se zástupci Mladých lidovců (Fay Vivien Adensamová a Filip Chvátal) na pozvání partnerské organizace Junge Union Bayern zúčastnili jejich výročního sjezdu, který se konal v zajímavém prostředí letiště v Bayreuthu.

Junge Union je mládežnická organizace bavorské vládní strany CSU (Christlich-Soziale Union in Bayern). new balance soldes Ta vládne v Bavorsku nepřetržitě od roku 1962 s absolutní většinou křesel v parlamentu. Soldes Adidas V několika volbách podíl hlasů pro CSU přesáhl 60 %, ve volbách v roce 2003 dokonce dosáhla dvoutřetinové většiny mandátů. new balance CSU na spolkové úrovni vystupuje jako koalice CDU-CSU, jejíž předsedkyní je kancléřka Angela Merkelová.

Podobně i Junge Union, která vznikla už roku 1953, je se svými zhruba 30 000 členy jednoznačně největší mládežnickou organizací v Bavorsku. Její struktura pokrývá většinu bavorských obcí, všechny okresy i kraje a může být pro nás vzorem. Pozvání na sjezd bylo proto pro naši organizaci velkou ctí. S námi velikostně srovnatelné Bavorsko patří mezi nejbohatší regiony v Evropě a je to především zásluhou stabilní a úspěšné politiky CSU.

Díky tomu, že jsme byli hlavními zahraničními hosty vedle izraelského generálního konzula, byla nám věnována velká pozornost. Na začátku sjezdu nás přivítal oficiálně předseda JU Bayern, Hans Reichhart, a ještě v průběhu sjezdu jsme byli několikrát zmíněni. Byli jsme seznámeni s mnoha krajskými předsedy Junge Union, poslanci bavorského i spolkového parlamentu z řad JU, Generálním sekretářem CSU Andreasem Scheuerem a především s bavorským premiérem Horstem Seehoferem. Horst Seehofer ve svém projevu označil spolupráci s českou stranou jako nanejvýš nutnou a pro Bavorsko zásadní. nike homme solde Horst Seehofer byl nedávno na návštěvě u českého premiéra Bohuslava Sobotky.