V pátek 5. června se v Budějovicích uskutečnilo setkání jihočeských mladých lidovců, kam dorazila poloviny tamních členů. Speciálním hostem byl PhDr. Robert Huneš, který vyprávěl o svých zkušenostech s kandidaturou do senátu.

PhDr. chaussure timberland homme Robert Huneš je už od roku 2005 ředitelem Hospice sv. adidas superstar pas cher Neumana v Prachaticích, dále také vykonává funkci viceprezidenta Asociace poskytovatelů hospicové a paliativní péče ČR a je členem Etické komise Ministerstva zdravotnictví ČR. adidas superstar for sale Do senátu kandidoval za KDU-ČSL v říjnových volbách 2014 v obvodě č. 12 – Strakonice. Působí také jako zastupitel a člen Rady města Vodňany.

Během přibližně hodinu a půl dlouhé přednášky sdílel s 9 mladými lidovci a jednou lidovkyní své přípravy, zkušenosti a pocity ze senátní kampaně. adidas nmd Do volebního klání šel hlavně s představou zlepšit paliativní péči v České republice. Největším tématem bylo financování, které by se neobešlo bez příspěvků lidí, kteří jej podporovali. bottes ugg Bylo velice povzbuzující zjistit, že jako osobnost opravdu zaujal, protože získával podporu i od netradičních voličů strany. Není také divu, protože smrt si nevybírá a umírá se napříč politickým spektrem.

Velký dík byl také vyjádřen všem dobrovolníkům, bez nichž by se těžko mohlo tolik chodit mezi lidi, což je podle Roberta nejefektivnější cesta, jak voliče oslovit. Nejméně účinné jsou podle statistik billboardy, prý si ale ještě nikdo netroufl vyzkoušet to bez nich.

I když Robert zvolen nebyl, závěr setkání vyzněl velice optimisticky, protože zúčastněným sdělil, že se stal členem týmu MZd , který se podílí na tvorbě nového zákona o paliativní péči. Stačilo prý předložit, co k tématu měl a všichni zúčastnění se shodli.

Mladí lidovci se poté odebrali k neformální diskuzi do místní hospůdky, kde se debatovalo převážně o proběhlých a budoucích akcích i současném politickém dění. Další setkání by se mělo uskutečnit ke konci roku.


Jitka Fialová 777022156 juth.beutelrock@seznam.cz mladilidovci.cz/jihocesky-kraj/

Mgr. ray ban bleu Jitka Fialová je místopředsedkyní Mladých lidovců jihočeského kraje a do jejích kompetencí spadá pořádání krajských akcí ML, školení a propagace. Momentální největší akcí je soutěž o originální odrážedlo BMW Baby racer III.