My, Mladí lidovci JMK, organizace která si klade za cíl prosazování humanistické demokratické politiky, stojící na principech ohleduplnosti a vzájemné úcty, zásadně nesouhlasíme s násilnickým postupem Ruské federace na Ukrajině. Andrew Luck – Stanford Cardinal Fakt, že Ruská federace odmítá usednout za jednací stůl s tím, že si vyhrazuje právo hájit své zájmy silou, je bezprecedentním porušením všech principů, na kterých stojí naše vyspělá evropská civilizace. adidas chaussures Adidas Zx Flux Připustíme-li úspěch takovéto akce, zříkáme se všeho, v co věříme, a co dáváme za příklad třetím zemím. Nike Air Jordan Future
Současná rétorika i aktivita Ruské federace nám výrazně připomíná zkušenosti naší vlasti s nacistickým Německem v roce 1938, kdy jeho představitelé ve snaze zničit demokratický režim v Československu používali zcela stejné argumenty (ochrana svých zájmů, ochrana občanů žijících na cizím území), které dnes slyšíme ve vztahu Ruska k Ukrajině. nike dunk nike air presto hombre Neúctu ruských představitelů k suverenitě „spřátelených“ států známe stejně tak z vlastní zkušenosti ze srpna 1968. ugg soldes Wayne Gallman II Jerseys V obou případech se díky nízké aktivitě evropských zemí podařilo zvítězit násilníkům. acheter chaussures nike Shaq Thompson Panthers Jersey Důsledky pro Evropu byly nedozírné. Louboutin Pas Cher new balance 1300 acquisto Nedopusťme opakování historie, opět se to stane nebezpečným precedentem.
Žádáme vrcholné představitele České republiky, aby na půdě OSN a Evropské unie hájili nekompromisní postoj vůči agresivním praktikám Ruské federace a trvali na bezpodmínečném stažení ruských vojsk z území Ukrajiny. Žádáme vrcholné představitele České republiky, aby hájili neporušitelnost územní celistvosti Ukrajiny.