Tisková zpráva 30. 10. adidas football 2015

Jihlava – V rámci přednáškového večera nesoucího název „Dítě jako věc?“ vystoupí se svým odborným příspěvkem Jaroslav Maxmilián Kašparů. Adidas Zx 500 Homme Akce se bude konat 5. nike free trainer listopadu od 17 hodin ve Velké gotické síni jihlavské radnice. air jordan flight black and grey Kromě psychiatra Kašparů se svým příspěvkem vystoupí i bývalý šéf brněnské pobočky Fondu ohrožených dětí a současný senátor Zdeněk Papoušek.

Kašparů, známý také tím, že má nejvíce akademických titulů v České republice, se bude ve svém příspěvku věnovat krizi současné rodiny. timberland femme Z odborného hlediska posoudí vliv rozdělení tradiční rodiny na psychiku dítěte. air jordan 31 Po přednášce bude dán velký prostor pro otázky z publika.

Zdeněk Papoušek, který se dvacet let věnoval práci s ohroženými dětmi, se ve svém vystoupení zaměří na současnou situaci ohledně rušení některých poboček Klokánků, kvůli neposkytnutí mimořádné vládní dotace. „Jak říká Ben Parker: S velkou mocí přichází velká odpovědnost,“ glosuje současnou situaci kolem Klokánků Papoušek.

Akce se bude konat pod záštitou náměstka jihlavského primátora Jaromíra Kaliny, který ve fungující rodinné výchově a komunikaci vidí řešení současné krize hodnot. adidas yeezy boost „Tam, kde však rodina není úplná nebo se děti ocitnou zcela samy, je povinností společnosti vytvořit jim nejlepší možné podmínky.