Ještě před zhoršením epidemiologické situace jsme stihli uspořádat naší už tradiční akci – Přežít Valašsko. Akce proběhla od pátku 21. srpna do neděle 23. srpna ve Valašských Kloboukách. Hlavní program, který byl opravdu pestrý, se konal v sobotu.

Mladí lidovci se ale začali sjíždět už v pátek, kdy se konala grilovačka a také neformální posezení v místní restauraci. Druhý den po snídani proběhla prohlídka Staré radnice na náměstí, kde je od 60. let minulého století muzeum. Po prohlídce obrazů a expozice pravěku se většina vydala pěšky k Hložecké kapli a následně do Hotelu Jelenovská, kde byl tradiční oběd – řízek s bramborovým salátem. Odpoledne se konala beseda předsednictva KDU-ČSL s přítomnými členy ML. Debata se promítala i online pro ty, kteří nemohli na Valašsko přijet. Po večeři nemohla chybět ochutnávka vína s cimbálovou muzikou. V neděli byla už pouze snídaně a bohoslužba za Mladé lidovce a politiky.

Ve volných chvílích mezi jednotlivými body programu se připravovalo nové propagační video, na které se můžete těšit v nejbližších dnech. Víc ale zatím prozradit nemůžeme.