20. air max pas cher dubna praskal Klub Pod Kánoí ve švech- bezmála 70 lidí přišlo na přednášku psycholožky a členky ML Mgr. nike air max tn Alžběty Baroňové.

Tématem byl tzv. syndrom hodného hocha- tj. ugg 2017 muže- pokrytce- který nikdy pořádně neřekne vlastní názor, s každým chce být zadobře a jeho nevyřčené emoce se v něm hromadí jako v papiňáku.

Přednáška vycházela z knihy Dr. Glovera- Rádce pravého muže. louboutin homme Tento americký psychoterapeut si tohoto syndromu všiml u svých pacientů a rozhodl se těmto mužům pomoci.

Základem terapie je uvědomění si hodnoty sebe sama, naučit se říkat slovo NE a najit si partu chlapů, se kterými budu podnikat různé akce (fotbal, pivo, karty…).

Opakem ,,hodného hocha“ není ,,zlý hoch“, nýbrž vyrovnaný muž, který má vlastní názor, je si vědom vlastní nedokonalosti a nebojí se s někým nesouhlasit. Má se jednoduše rád takový, jaký je.

Velice silné bylo zamyšlení slečny psycholožky nad citátem z Bible: ,,Miluj bližního svého jako sám sebe.“ Nemůžeme mít rádi druhé, pokud v prvé řadě nejsme spokojeni sami se sebou. new balance femme To neznamená, aby se z nás stali sobci (nejít z extrému do extrému), ale jednoduše abychom se měli sami více rádi a nemaskovali svoji nevyrovnanost pseudoláskou vůči druhým, která je často spíše než skutečnou pomocí kalkulem ,,něco za něco“, pokrytectvím.

Mgr.