V sobotu 31. new balance gris ledna 2015 se v plzeňské Orlovně sešla historicky druhá krajská konference Mladých lidovců Plzeňského kraje. Účelem setkání bylo zvolit nové krajské vedení, vybrat delegáty na blížící se sjezd Mladých lidovců v Praze, naplánovat akce na následující rok, jakož i podebatovat a stmelit kolektiv.

Funkcí se ujalo staronové vedení, neboť k personálním obměnám v krajském výboru nedošlo. Post předsedkyně obhájila Kristýna Bretschneiderová, místopředsedy zůstali Ondřej Hovjacký a Michal Rozšafný. chaussure adidas asics gel kinsei hombre Staronová předsedkyně konstatovala, že v uplynulém období bylo prakticky veškeré úsilí členů krajské organizace orientováno na pomoc KDU-ČSL v rámci kampaně před podzimními komunálními a senátními volbami. new balance 577 napes sale V následujícím roce bude naopak příležitost zorganizovat jiný typ akcí, orientovaný na politické vzdělávání členů a společenské akce nepolitické povahy. New Balance Baratas Členové se koneckonců vzdělávali i o uplynulé sobotě, neboť krajské konferenci předcházelo školení pro nové členy KDU-ČSL Plzeňského kraje, organizované Evropskou akademií pro demokracii.

Plzeňští (nejen Mladí) lidovci mohou být hrdí na svou odvedenou práci v uplynulém období. Nike Air Max 2016 Dames blauw Plodem jejich nasazení v předvolební kampani je účast zastupitelů KDU-ČSL na plzeňském magistrátu i v zastupitelstvech drtivé většiny městských částí. Náměstkem primátora statutárního města Plzně se stal lidovec Petr Náhlík, výrazná politická osobnost západních Čech. nike air max 2014 Air Max One Volební úspěch v krajském městě a taky v Domažlicích favorizuje KDU-ČSL k návratu do zastupitelstva Plzeňského kraje na podzim 2016. Mladí lidovci se budou maximálně snažit sledovat tento cíl a podřídit mu své aktivity. nike air max 1 og femme A stranou samozřejmě nezůstane ani úsilí získávat nové členy a přispívat tak k formování nového voličského zázemí KDU-ČSL mezi mladými lidmi. nike air max 97 Nike Free 5.0 Tomu lze jít naproti skrze organizaci společenských akcí, které tuto věkovou skupinu zaujmou.

  • AIR ZOOM PEGASUS 34
  • V následujícím roce jich v Plzeňském kraji bude celá řada.

    Mgr.