V sobotu 21. Jackets února naše partnerská strana na Slovensku KDH (Kresťanskodemokratické hnutie) slavila svým sněmem 25 let křesťanské demokracie na Slovensku.

Na této významné události Mladé lidovce reprezentovali předseda Petr Hladík a první místopředsedkyně Fay Vivien Adensamová. Zástupců z řád KDU-ČSL bylo ale více. chausson ugg napapijri geographic wikipedia Sněmu se účastnil předseda strany Pavel Bělobrádek a také Jen Málek za Mladé křesťanské demokraty.

wp_20150221_14_06_09_pro

Pavel Bělobrádek vystoupil v rámci panelu „Európska spolupráca kresťanských demokratov“ společně s kolegy z Německa a Slovinska. nike air jordan soldes V rámci panelu především zdůraznil nebezpečí, které přinášejí hodnotově neukotvené hnutí, populisté či strany zakládané bez členské základny. asics gel nimbus 18 soldes Jaká je tedy dle jeho názoru budoucnost křesťanské demokracie v Evropě: „nebýt jen stranou křesťanskou, pro křesťany, ale křesťansko-demokratickou, přijatelnou pro všechny lidi dobré vůle!“foto 4

Petr Hladík vystoupil společně se svými kolegy z KDMS (Kresťanskodemokratická mládež Slovenska) v panelu nazvaném „Mladí a perspektíva kresťanskej demokracie“, kde zdůraznil především aplikaci principů solidarity, subsidiarity a sociálně-tržního hospodářství ve všech aspektech a oblastech politického života. V diskusi o budoucnosti křesťanské demokracie apeloval na nasazení a aktivismus všech lidí pro hodnoty křesťanské demokracie.

Není náhodou, že se tyto oslavy odehrály v Nitře. louboutin chaussures Cheap MU Legend Items Právě zde, v sídle Knížete Pribiny, později jedním z nejdůležitějších sídel Velkomoravském říše, která byla formována Cyrilem a Metodějem, se uskutečnil v únoru 1990 ustanovující sněm KDH.

„Bylo to krásné setkání 850 delegátů ze všech oblastí Slovenska.“ Fay Vivien Adensamová.