Důstojnou hromádku potřebných věcí předali ve čtvrtek 1. new balance homme října olomoučtí Mladí lidovci Charitě Olomouc. timberland soldes Santonio Holmes Stalo se tak týden po vyhlášení materiální sbírky na pomoc uprchlíkům, Adidas Zx Flux Homme Bleu kterou zorganizovali ML společně s Charitou. new balance pas cher ADIDAS EQUIPMENT 10 M Sbírali jsme především věci jako deky, Nike Air Max 2016 Heren zwart balené vody, nike air max 90 pas cher hygienické potřeby, chaussures timberland pas cher konzervy apod.

Cílem sbírky bylo aktivně přiložit ruku k dílu a pomoct konkrétním lidem, kteří se ocitli v nouzi v souvislosti s aktuální migrační vlnou. basket nike air max 1 Timberland Roll Up Enfant A také přizvat k této pomoci veřejnost.

Jménem všech budoucích příjemců těchto věcí děkujeme všem, kteří se s námi zapojili do sbírky a něco přinesli. asics chaussures Když jsme věci přivezli na Charitu, přidali jsme je k již velmi obstojnému množství dalších pytlů naplněných oblečením, spacáky, adidas pas cher dekami apod.