Celkem 75 členů Mladých lidovců se objevuje na kandidátních listinách KDU-ČSL, koalic s její účastí, či kandidujících formací s podporou KDU-ČSL v letošních komunálních volbách. adidas zx uk Územní rozpětí jejich zastoupení je široké: s výjimkou Karlovarského kraje se Mladí lidovci zúčastní komunálních voleb ve všech krajích České republiky. chaussures adidas Z hlediska velikosti sídel nabízí Mladí lidovci své členy voličů na kandidátkách v malých obcích, jakož i v největších městech republiky. asics chaussures Mladé lidovce najdeme na listinách v Praze, Brně, Plzni či Olomouci, stejně jako například v Závišicích, Rouchovanech, Verměřovicích či Čejeticích.

Komunálních voleb se účastní též všichni členové předsednictva Mladých lidovců: předseda Petr Hladík vede lidoveckou kandidátku v městské části Brno-sever a je též čtyřkou na kandidátce KDU-ČSL do zastupitelstva města Brna. ugg prix france První místopředsedkyně Fay Adensamová kandiduje na 9. chaussures timberland soldes nike kyrie 1 mens infrared místě koaliční kandidátky My, co tady žijeme na Praze 1. nike air max outlet Místopředseda Jan Novotný kandiduje ze třetího místa lidovecké kandidátky v Olešnici. Místopředseda Karel Smetana je lídrem KDU-ČSL v Dolním Němčí a poslední místopředseda Vladimír Hanáček zase ve Strakonicích. nike air max command Perličkou je taktéž fakt, že mladolidoveckým kandidátem je též ministr zemědělství Marian Jurečka, který stojí na posledním místě kandidátky v Rokytnici u Přerova.

Mladí lidovci poskytli svým členům dostatečné zázemí pro přípravu na letošní komunální volby i profesionální vzdělávací akce pod vedením povolaných odborníků. Pevně věříme, že se nabyté poznatky všichni pokusí vrchovatě zúročit nejen v samotném volebním klání, ale též v další politické práci pro svou obec. Mezi lidoveckými obecními zastupiteli snad bude dostatek kvalitních osobností z řad Mladých lidovců!


Red.