Starosta Třeště Vladislav Hynk přijal pozvání Mladých lidovců na diskuzi, která se věnovala především územnímu plánu a financování města. asics france Debata proběhla v Třešti v salonku Restaurace Harmony a trvala dvě hodiny.

Diskuse začala otázkou směřující k problematice výstavby třešťského koupaliště. Adidas Superstar nike air max classic bw Hynk představil aktuální situaci ohledně plánované výstavby biotopu v Třešti a následně také objasnil financování této stavby. adidas nmd Dlouhá diskuze se vedla zcela mimo avizované téma, a to o odpadovém hospodářství. asics gel nimbus 18 soldes ugg boots bailey „Důležité je, aby lidé byli více motivování třídit odpad,“ zdůrazňoval Hynk, který by právě chtěl učinit kroky, jež by motivaci lidí třídit odpady zvyšovaly.

Starosta detailně popsal zdroje příjmů financování města a řeč v této souvislosti byla také o zákazu hazardu. nike free trainer nike air max 2012 Během letošního roku by totiž v Třešti měly zmizet všechny výherní automaty.

Pobaveně odpovídal Hynk na dotaz týkající se jeho politických ambicí v budoucnosti. nike soldes „Umím si představit, že bych byl třeba krajským zastupitelem, ale nikam výše bych ani nechtěl,“ sdělil účastníkům, přičemž zdůraznil, že prioritou je pro něj město Třešť, kterému by se chtěl ještě několik let intenzivně věnovat.

„Nejvíce mne zaujala tématika financování města.