Ku příležitosti Dne dětí vypsali jihočeští Mladí lidovci soutěž o originální dětské odrážedlo BMW Baby racer III v hodnotě 2900 Kč. Vyhrát ho může kdokoliv, stačí nějak kreativně zdůvodnit proč. adidas zx 700 femme Není to však jediné autíčko, které ML dětem věnovali. Air Max 90 Nero Donna

Celkem jich je sedm.

„Tak jsem viděl to vaše autíčko, to je normálně škoda darovat dětem, to by se mělo někde vystavit!“ řekl organizátorce celé akce Jitce Fialové majitel autoservisu Lukáš Bečvář z Čejetic. Nike Air Max 90 Nero Uomo

Autíčko viděl a mohl si sám vyzkoušet hned na dvou místech. louboutin paris Soldes Louboutin Dvě totiž byly darovány do sportovně-rekreačního areálu v Čejeticích, další dvě do MŠ Čejetice, kam i chodí 3letý syn Lukášek. Další 2 autíčka dostala MŠ Štěkeň. „Nejprve jsme měli velký strach, jak se dvacet dětí o ta dvě autíčka podělí, ale kupodivu bylo vše v pořádku. Odell Beckham Jr NY Giants Jerseys Autíčko je velké, má krásnou měkkou sedačku, není tedy problém, když na něm sedí 2 děti a třetí je vozí. new balance avis To už se pak prostřídaly snadno,“ sdělila ředitelka MŠ Čejetice Jitka Panská.

„Kvůli různým normám EU pro bezpečnost dětí muselo mít autíčko garantovanou nosnost 50 kg. College Jerseys Konstrukčně je tedy řešeno tak, aby vydrželo až dvojnásobek. ugg australia bailey button adidas messi 2017 Při testech po něm proto dokonce můj šéf skákal,“ svěřil se konstruktér odrážedla Tomáš Fiala, díky němuž se i autíčka s laskavým svolením firmy BMW podařilo získat.

Zatímco děti si užívají hlavně luxusních jízdních vlastností (autíčko je velmi tiché a skvěle se s ním zatáčí) a klaksonu na volantu, dospělí oceňují hlavně jako vzhled a zmiňovanou kvalitu. nike air max 90 homme „Jsem moc ráda, že nám BWM povolilo autíčka dětem rozdat. nike air max pas cher New Balance buty dziecięce Není to žádná „čínská paráda“, s tímhle ostudu rozhodně nikde neuděláme,“ doplnila Jitka Fialová.

Soutěž o poslední kus autíčka trvá až do konce června, poté se sejdou členové ML z jižních Čech, vyberou vítěze a autíčko mu do 15. James Starks Jersey 7. předají. Canotte Chicago Bulls Kdo má zájem autíčko si prohlédnout, určitě může zajet do Čejetic u Strakonic.


Jitka Fialová 777022156 juth.beutelrock@seznam.cz mladilidovci.cz/jihocesky-kraj/

Mgr. Jitka Fialová je místopředsedkyní Mladých lidovců jihočeského kraje a do jejích kompetencí spadá pořádání krajských akcí ML, školení a propagace.