Přes padesát členů Mladých lidovců z celé republiky dorazilo na sjezd KDU-ČSL. adidas originals nmd Jejich hlavním úkolem bylo napomoci při organizování a realizaci celé slavnostní události. timberland pas cher Mladé tváře ve žlutých trikotech KDU-ČSL bylo možné v průběhu dvoudenního sjezdu vidět takřka na každém rohu. Svým nadšením a pracovitostí napomohli bezproblémovému chodu celého programu a všem delegátům sjezdu poskytovali špičkový servis.

Prezident Bělobrádek, premiér Jurečka

Mladí lidovci se prezentovali nejen svým entuziasmem pro organizování sjezdu, ale také svých vlastních aktivit. air jordan en soldes nike air jordan 3 V průběhu prvního dne nabídli delegátům možnost vyjádřit svůj názor na otázku „Jak bude KDU-ČSL vypadat za 10 let?“. Kromě střídmých vizí o straně silnější, úspěšné a nebojácné, se zde objevily i odvážnější vize, jako byla např. 51% volební úspěšnost a prezident Bělobrádek a premiér Jurečka. ugg australia classic Druhý sjezdový den nabídli Mladí lidovci prostor vyjádřit nevyřčené a poslat přání a gratulace novému vedení KDU-ČSL prostřednictvím vzkazu v mladolidovecké krabici.

Prezentace Mladých lidovců na sjezdu ve Zlíně mne zaujala, protože přináší jiný pohled na tradiční křesťanskodemokratická témata. nike air max 90 homme oakley gascan A možná, že právě tento pohled umožní oslovit jiný typ voličů, než které KDU-ČSL v minulosti oslovovala. A to je jednoznačně přínosem.“ Ing. Petr Náhlík, náměstek primátora města Plzně pro oblast dopravy a životního prostředí.

Bylo nám ctí být na počátku nové sezóny KDU-ČSL. Také my bychom chtěli do nového období KDU-ČSL popřát mnoho úspěchů ve volbách, zachování si své cti, dobrého jména a pozitivních vyhlídek do budoucnosti.


Zuzana Procházková

1.