Ostrava – V pátek 3. nike internationalist února proběhla v Ostravě Krajská konference Mladých lidovců za účasti celostátního předsedy spolku Vladimíra Hanáčka.

Poté, co zhodnotili uplynulý pestrý a úspěšný rok, následovaly volby do jednotlivých orgánů. asics pas cher Pozici předsedy krajského výboru obhájil Martin Šablatura. asics france Místopředsedy se stali Helena Szewieczek a Václav Najzar, členy krajského výboru jsou Vojtěch Orlík a Pavel Komárek.
„Doufám, že budeme v následujícím období dělat čest značce Mladých lidovců a budeme s radostí a vytrvalostí prosazovat a žít jejich hodnoty,“ řekl nově zvolený předseda.

Po ukončení bloku voleb schválili založení nové místní organizace Mladých lidovců v Novém Jičíně, kde v okolí (území okresu Nový Jičín) je nyní již 9 členů ML.

Pak přišel čas k plánování akcí a činnosti krajské organizace v novém roce. ugg homme Padlo mnoho návrhů, jejíchž realizací se bude zabývat nový krajský výbor na svém zasedání.

Po diskuzi bylo oficiální zasedání ukončeno a zúčastnění se přesunuli na neformální posezení.

„Je vidět, že jste funkční krajskou organizací, jejíž členové mají o fungování spolku zájem,“ prohlásil předseda ML Vladimír Hanáček.