Mladí lidovci Zlínského Kraje se dne 15. nike air max 90 ledna sešli na Krajské konferenci v Klubu pod Kánoí, který se nachází na zlínské faře, adidas zx flux pas cher za přítomnosti našeho člena a současného místopředsedy Mladých lidovců Karla Smetany.

Celkem se nás sešlo 17 z celkového počtu 24 členů.

Krajský předseda Vojta Volf všechny přivítal a představil program konference, poté Honza Grossmann, krajský místopředseda prezentoval své poznatky z cesty do Bukurešti, pořádané IRI, a z cesty na pražský celostátní výbor ML.

Dále jsme zhodnotili uplynulý rok – podařilo se nám uspořádat 3 zajímavé přednášky s velkou účastí, podílíme se na pořádání Lidového plesu, každé druhé úterý se scházíme na English evening a při dalších neformálních setkáních. Diskuze probíhala také o tom, jaké přednášky jsou nachystané na rok 2015 a jaké jsou naše plány, nike air max command soldes co se týká vzdělávacích akcí a práce s mladými.

Poté jsme již přistoupili k volbě předsednictva, předsedou ML ZK byl zvolen Vojtěch Volf, nike cortez prvním místopředsedou Jan Grossmann, dalšími místopředsedy Karel Smetana, Hana Kubelková a Jiří Caha.

Poté proběhla diskuze a volby ohledně delegátů na celostátní sjezd ML v Praze a o dalších záležitostech.