Obrázek 1: Dětský den v Nových Kestřanech – na snímku Jitka Fialová s dcerou

Mladí lidovci se jako zájmový spolek rádi setkávají, diskutují a vzdělávají se. Ve Strakonicích už ale pouhý zájem o politiku přerostl v aktivní účast na komunálním politickém dění.

Strakonice jsou v prvé řadě poměrně „bašta“ Mladých lidovců a funguje zde proto i místní organizace, 3 její členové jsou dokonce i v předsednictvu místní organizace KDU-ČSL. Jmenovitě je předsedou Pavel Marek, místopředsedy Jiří Kropš a Vladimír Hanáček. nike soldes running V rámci okresní politiky KDU-ČSL je dokonce Vladimír Hanáček okresním předsedou, členy okresního výboru pak jsou Pavel Marek a Jitka Fialová.

V praxi to pak vypadá tak, že se poslední tři jmenovaní pravidelně scházejí na schůzích okresního výboru s dalšími členy a matadory (ve Strakonicích je to např. bývalý senátor a externí poradce prezidenta Klause Josef Kalbáč), kde probírají aktuální politická témata a mají možnost navrhnout a hlasovat o přijetí různých ustanovení, která se pak zasílají na centrálu, čímž se podporuje mezistranický dialog a je možné ovlivnit budoucí směřování strany.

Vzhledem k tomu, že nikdo z místních Mladých lidovců (zatím) není zastupitelem, snaží se podílet na aktivním životě obcí pořádáním různých akcí a přednášek (viz web jihočeských ML) nebo i přijímají pozvání do besed místních občanských iniciativ.

Poslední větší akce se uskutečnila 20. adidas superstar femme 6. v Nových Kestřanech, kde probíhal den dětí s oslavou nadcházejících prázdnin, a na níž byl zapůjčen skákací hrad, který si děti velmi užily. nike air max 2014 Akce se i se svými dětmi zúčastnila Jitka Fialová, která kromě zmiňovaného hradu pro děti zajistila i sladkou odměnu za plnění úkolů či možnost svézt se na BMW odrážedlech, z nichž jedno je ještě možnost vyhrát.

  Jitka Fialová 777022156 juth.beutelrock@seznam.cz mladilidovci.cz/jihocesky-kraj/ schůze

Obrázek 2: Ze schůze okresního výboru Strakonice 22. nike air max femme pas cher 6.