V neděli 14. bottes ugg bailey button pas cher června pořádali moravskoslezští Mladí lidovci besedu s politologem Mgr. adidas femme Vladimírem Hanáčkem ze Strakonic na téma Josef Lux – křesťan v politice. ugg paillettes Po přednesení úvodního bloku, ve kterém host na příběhu Josefa Luxe naznačil, proč by se měl křesťan angažovat v občanské společnosti, zvláště v politice, následovala diskuze s účastníky.
Na první besedě v Kopřivnici, kde se sešli převážně starší lidé, mnohdy s osobní zkušeností s Josefem Luxem, padly reakce převážně na konkrétní projevy působení Josefa Luxe v politice.
Oproti tomu na druhé besedě ve Frýdku – Místku mladí lidé, kteří se zúčastnili, hledali zvláště inspiraci z Luxova života pro praktické využití v jejich situaci. asics gel lyte 3 soldes Na závěr dorazil také senátor Ing. Jiří Carbol, který přítomné pozdravil a projevil zájem o tyto aktivity.
Vladimír Hanáček, který je rovněž předsedou Mladých lidovců, podotkl, že právě Mladí lidovci se snaží skrze osobní vztahy najít k cestu k mladým lidem, vzbudit zájem o veřejné dění a přesvědčit je k aktivní účasti na politice.
Účastníci ocenili odborný příspěvek Vladimíra Hanáčka a pestrou diskuzi více či méně související s daným tématem.