Dne 20.4. adidas shoe jsme se sešli k diskuzi s předsedou Poslaneckého klubu KDU-ČSL Mgr. ugg classic adidas eqt Jiřím Miholou Ph.D.

Zpočátku jsme se zabývali problematikou privatizace bytů v Brně. Otázky komunikace takových horkých a konfliktních témat. timberland femme oakley radar Postupem času se přešlo na témata jako elektronická evidence tržeb, školství a otevírací doba obchodů ve státní svátky.

Řešili jsme nedávno proběhlé volby nového vedení brněnské KDU-ČSL, jíž je Jiří opět předsedou. bottes ugg timberlands womens sale Z celostátních témat nejvíce rezonovala otázka školství, jako typicky lidoveckého tématu, které má navíc zásadní vliv na výchovu budoucích generací. nike air max thea Debata se stočila k často skloňované otázce školného a regulaci počtu studentů v některých oborech, u kterých je problematické uplatnění studentů na trhu práce.

Zatímco ohledně povinného či nepovinného školného proběhla živá debata s mnoha argumenty z různých stran, při diskuzi o otevírání či zavírání obchodů ve státní svátky jsme se jednoznačně shodli na podpoře utužování vztahů mezi rodinnými příslušníky. timberland soldes hommes To znamená omezení prodejní doby. K závěru nám pan Mihola přiblížil, jaký je rozdíl mezi slovními přestřelkami v Poslanecké sněmovně prezentovanými médii, a jak je to doopravdy.

Jiří nám ale především přišel říct, proč by měl být novým místopředsedou KDU-ČSL a co jsou jeho priority.